Ugrás a tartalomhoz

Álláshirdetés – rendezvénytechnikai munkatárs

Budapest, XIII. kerület területén működő kulturális és sport intézmények üzemeltető csapatába keressük új rendezvénytechnikai munkatársunkat.

Feladatok:

  • rendezvények fény-, hangtechnikai igényének megvalósítása, biztosítása,
  • általános technikai, ügyeleti feladatok ellátása;
  • a fény-és hangtechnikai, gyengeáramú berendezések karbantartási feladatainak ellátása és üzemeltetése;
  • berendezések, rendezvények előkészítése;
  • rendezvények építése, ügyelete és elbontása;
  • anyag- és eszközmozgatási, berendezési feladatok elvégzése.

Elvárások:

  • rendezvénytechnikai területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • önállóan és csapatban történő munkavégzés, jó problémamegoldó képesség,
  • jó kommunikációs készség,
  • számítógép kezelői ismeretek,
  • precíz munkavégzés,
  • egészségügyi alkalmasság,
  • kulturált megjelenés,
  • B kategóriás vezetői engedély,
  • büntetlen előélet, erkölcsi bizonyítvány.

Előnyök:

  • karbantartói, rendezvénytechnikai területen szerzett szakirányú végzettség,
  • C kategóriás vezetői engedély.

A pályázat részeként benyújtandó dokumentumok, igazolások:

  • a pályázó szakmai életútját bemutató fényképes önéletrajz,
  • bruttó fizetési igény megjelölése.

Amit kínálunk:

  • stabil munkahely, kiszámítható munkavégzés,
  • korrekt, megbízható jövedelem, próbaidő leteltét követően cafeteria juttatás, féléves bónusz,
  • munkaruha,
  • vidéki lakhely esetén 100%-os utazási költségtérítés,
  • színvonalas munkakörnyezet,
  • jó csapatmunka, céges rendezvények.

A jelentkezők önéletrajzát és motivációs levelét a uzemeltetes@kult13.hu e-mail címre várjuk!